



Leírás
Új prémium Humbaur Xanthos lószállító utánfutó, amely kettő ló szállítására alkalmas. A lószállító tűzihorganyzott alvázzal, valamint dupla falú, eloxált alumínium profilokból készült karosszériával és kompozitból készült tetővel van ellátva. A gyártási idő várhatóan 6-8 hetet vesz igénybe. Az utánfutó 3 év gyári garanciával és 4 évig érvényes műszaki vizsgával fog rendelkezni. A gyorsaság és a kényelem érdekében a teljeskörű ügyintézést a Sebal Utánfutócentrum végzi el. A lószállító utánfutó megrendeléséhez egy 50%-os előleg kifizetése szükséges.
Műszaki adatok
| Utánfutó típusa | Kéttengelyes |
| Konstrukció típusa | Alu |
| Saját tömeg | 834 kg |
| Össztömeg | 2700 kg |
| Teherbírás | 1866 kg |
| Belső hosszúság | 316 cm |
| Teljes hosszúság | 459 cm |
| Belső szélesség | 171 cm |
| Teljes szélesség | 224 cm |
| Belső magasság | 236 cm |
| Teljes magasság | 286 cm |
| Rakodási magasság | 45 cm |
| Gumiabroncsok | 15 col |
Akciós ár!
| Ár (ÁFA nélkül) | 3.975.591 Ft |
| Ár ÁFÁ-val * | 5.049.000 Ft |
