



Leírás
Kettő ló szállítására alkalmas új, német Humbaur Xanthos Aero lószállító utánfutó, amely magas alapfelszereltséggel rendelkezik. Az alapár tartalmazza többek között a zárható nyeregszekrényt és a kantártartót is. A lószállító tűzihorganyzott alvázzal, dupla falú, eloxált alumínium profilokból készült karosszériával, valamint kompozitból készült tetővel és elülső résszel van ellátva. A lószállító utánfutó megrendeléséhez egy 50%-os előleg kifizetése szükséges. A gyártási idő jellemzően 6-8 hetet tesz ki, amelyet a forgalomba helyezés és annak ügyintézése követ. Az utánfutó 3 év gyári garanciával és 4 évig érvényes műszaki vizsgával fog rendelkezni.
Műszaki adatok
| Utánfutó típusa | Kéttengelyes |
| Konstrukció típusa | Alu |
| Saját tömeg | 859 kg |
| Össztömeg | 2700 kg |
| Teherbírás | 1841 kg |
| Belső hosszúság | 345 cm |
| Teljes hosszúság | 459 cm |
| Belső szélesség | 171 cm |
| Teljes szélesség | 224 cm |
| Belső magasság | 236 cm |
| Teljes magasság | 286 cm |
| Rakodási magasság | 45 cm |
| Gumiabroncsok | 15 col |
Akciós ár!
| Ár (ÁFA nélkül) | 4.362.205 Ft |
| Ár ÁFÁ-val * | 5.540.000 Ft |
