


Leírás
Új Single Alu prémium lószállító utánfutó, amely egy ló szállítására alkalmas. A lószállító tűzihorganyzott alvázzal, valamint dupla falú, eloxált alumínium profilokból készült karosszériával és kompozitból készült tetővel van ellátva. A lószállító utánfutó megrendelése esetén a vételár 50%-át kell előlegként kifizetni. A gyártási idő jellemzően 6-8 hetet tesz ki, amelyet a forgalomba helyezés és annak ügyintézése követ. A gyorsaság és a kényelem érdekében a teljeskörű ügyintézést a Sebal Utánfutócentrum intézi. Az utánfutó 3 év gyári garanciával és 4 évig érvényes műszaki vizsgával fog rendelkezni.
Műszaki adatok
| Utánfutó típusa | Kéttengelyes |
| Konstrukció típusa | Alu |
| Saját tömeg | 690 kg |
| Össztömeg | 1600 kg |
| Teherbírás | 910 kg |
| Belső hosszúság | 322 cm |
| Teljes hosszúság | 456 cm |
| Belső szélesség | 130 cm |
| Teljes szélesség | 183 cm |
| Belső magasság | 231 cm |
| Teljes magasság | 289 cm |
| Rakodási magasság | 43 cm |
| Gumiabroncsok | 13 col |
Akciós ár!
| Ár (ÁFA nélkül) | 2.992.126 Ft |
| Ár ÁFÁ-val * | 3.800.000 Ft |
