



Leírás
Kettő ló szállítására is alkalmas új, német Humbaur Pegasus Style lószállító utánfutó, amely a lehetséges széles színválasztéknak köszönhetően egyedi külsővel is rendelkezhet. A lószállító tűzihorganyzott alvázzal, valamint kompozitból készült tetővel és karosszériával van ellátva. A lószállító utánfutó megrendeléséhez egy 50%-os előleg kifizetése szükséges. A gyártási idő jellemzően 6-8 hetet tesz ki, amelyet a forgalomba helyezés és annak ügyintézése követ. Az utánfutó 3 év gyári garanciával és 4 évig érvényes műszaki vizsgával fog rendelkezni.
Műszaki adatok
| Utánfutó típusa | Kéttengelyes |
| Konstrukció típusa | Kompozit |
| Saját tömeg | 930 kg |
| Össztömeg | 2700 kg |
| Teherbírás | 1770 kg |
| Belső hosszúság | 346 cm |
| Teljes hosszúság | 459 cm |
| Belső szélesség | 171 cm |
| Teljes szélesség | 224 cm |
| Belső magasság | 237 cm |
| Teljes magasság | 296 cm |
| Rakodási magasság | 46 cm |
| Gumiabroncsok | 15 col |
Akciós ár!
| Ár (ÁFA nélkül) | 5.028.346 Ft |
| Ár ÁFÁ-val * | 6.386.000 Ft |
