



Leírás
Új német, prémium Pegasus lószállító utánfutó, amely kettő ló szállítására is alkalmas. A lószállító eloxált alumínium és kompozit profilokból készült karosszériával, kompozitból készült tetővel, valamint tűzihorganyzott alvázzal van ellátva. A lószállító utánfutó megrendeléséhez egy 50%-os előleg kifizetése szükséges. A gyártási idő várhatóan 6-8 hetet vesz igénybe. A forgalomba helyezés teljes menetét a Sebal Utánfutócentrum munkatársai végzik. Az utánfutó 3 év gyári garanciával és 4 évig érvényes műszaki vizsgával fog rendelkezni.
Műszaki adatok
| Utánfutó típusa | Kéttengelyes |
| Konstrukció típusa | Alu + Kompozit |
| Saját tömeg | 930 kg |
| Össztömeg | 2700 kg |
| Teherbírás | 1770 kg |
| Belső hosszúság | 346 cm |
| Teljes hosszúság | 459 cm |
| Belső szélesség | 171 cm |
| Teljes szélesség | 224 cm |
| Belső magasság | 237 cm |
| Teljes magasság | 296 cm |
| Rakodási magasság | 46 cm |
| Gumiabroncsok | 15 col |
Akciós ár!
| Ár (ÁFA nélkül) | 4.813.386 Ft |
| Ár ÁFÁ-val * | 6.113.000 Ft |
