


Leírás
Prémium Humbaur Notos Xtra UP új lószállító utánfutó, amely kettő ló szállítására is alkalmas. A utánfutó magas alapfelszereltséggel rendelkezik. Az alapár tartalmazza többek között a zárható nyeregszekrényt, a kantártartót és a lenyitható szerviz széket is. A lószállító tűzihorganyzott alvázzal, valamint dupla falú, eloxált alumínium profilokból készült karosszériával rendelkezik. Az utánfutó teteje és elülső része kompozit elemekkel van borítva. A gyártási idő várhatóan 6-8 hetet vesz igénybe. Az utánfutó 3 év gyári garanciával és 4 évig érvényes műszaki vizsgával fog rendelkezni. A lószállító utánfutó megrendeléséhez egy 50%-os előleg kifizetése szükséges.
Műszaki adatok
| Utánfutó típusa | Kéttengelyes |
| Konstrukció típusa | Alu |
| Saját tömeg | 1234 kg |
| Össztömeg | 2700 kg |
| Teherbírás | 1466 kg |
| Belső hosszúság | 413 cm |
| Teljes hosszúság | 546 cm |
| Belső szélesség | 171 cm |
| Teljes szélesség | 224 cm |
| Belső magasság | 240 cm |
| Teljes magasság | 289 cm |
| Rakodási magasság | 43 cm |
| Gumiabroncsok | 15 col |
Akciós ár!
| Ár (ÁFA nélkül) | 6.732.283 Ft |
| Ár ÁFÁ-val * | 8.550.000 Ft |
