



Leírás
Új prémium Humbaur Xanthos Aero lószállító utánfutó, amely kettő ló szállítására is alkalmas. Az utánfutó magas alapfelszereltséggel rendelkezik, így az alapár tartalmazza többek között a zárható nyeregszekrényt, a kantártartót és a lenyitható szerviz széket is. A lószállító tűzihorganyzott alvázzal, dupla falú, eloxált alumínium profilokból készült karosszériával, valamint kompozitból készült tetővel és elülső résszel van ellátva. Az utánfutó hátsó és oldalsó rámpával is rendelkezik, így lehetséges a ló oldalsó levezetése is. A gyártási idő várhatóan 6-8 hetet vesz igénybe. Az utánfutó 3 év gyári garanciával és 4 évig érvényes műszaki vizsgával fog rendelkezni. A lószállító utánfutó megrendeléséhez egy 50%-os előleg kifizetése szükséges.
Műszaki adatok
| Utánfutó típusa | Kéttengelyes |
| Konstrukció típusa | Alu |
| Saját tömeg | 1231 kg |
| Össztömeg | 2700 kg |
| Teherbírás | 1469 kg |
| Belső hosszúság | 413 cm |
| Teljes hosszúság | 546 cm |
| Belső szélesség | 171 cm |
| Teljes szélesség | 218 cm |
| Belső magasság | 224 cm |
| Teljes magasság | 289 cm |
| Rakodási magasság | 43 cm |
| Gumiabroncsok | 15 col |
Akciós ár!
| Ár (ÁFA nélkül) | 6.494.488 Ft |
| Ár ÁFÁ-val * | 8.248.000 Ft |
