



Leírás
Új Humbaur Equitos Alu Plus lószállító utánfutó, amely kettő ló szállítására is alkalmas. A utánfutó magas alapfelszereltséggel rendelkezik, így az alapár tartalmazza többek között a zárható nyeregszekrényt és a kantártartót is. A lószállító tűzihorganyzott alvázzal, valamint dupla falú, eloxált alumínium profilokból készült karosszériával és kompozitból készült tetővel van ellátva. A gyártási idő jellemzően 6-8 hetet tesz ki, amelyet a forgalomba helyezés és annak ügyintézése követ. Az utánfutó 3 év gyári garanciával és 4 évig érvényes műszaki vizsgával fog rendelkezni. A lószállító utánfutó megrendeléséhez egy 50%-os előleg kifizetése szükséges.
Műszaki adatok
| Utánfutó típusa | Kéttengelyes |
| Konstrukció típusa | Alu |
| Saját tömeg | 850 kg |
| Össztömeg | 2400 kg |
| Teherbírás | 1550 kg |
| Belső hosszúság | 316 cm |
| Teljes hosszúság | 460 cm |
| Belső szélesség | 165 cm |
| Teljes szélesség | 218 cm |
| Belső magasság | 230 cm |
| Teljes magasság | 281 cm |
| Rakodási magasság | 45 cm |
| Gumiabroncsok | 15 col |
Akciós ár!
| Ár (ÁFA nélkül) | 3.535.433 Ft |
| Ár ÁFÁ-val * | 4.490.000 Ft |
