



Leírás
Új német, prémium Equitos Alu lószállító utánfutó, amely kettő ló szállítására is alkalmas. A lószállító eloxált alumínium profilokból készült karosszériával, kompozitból készült tetővel, valamint tűzihorganyzott alvázzal van ellátva. A lószállító utánfutó megrendeléséhez egy 50%-os előleg kifizetése szükséges. A gyártási idő várhatóan 6-8 hetet vesz igénybe. A forgalomba helyezés teljes menetét a Sebal Utánfutócentrum munkatársai végzik. Az utánfutó 3 év gyári garanciával és 4 évig érvényes műszaki vizsgával fog rendelkezni.
Műszaki adatok
| Utánfutó típusa | Kéttengelyes |
| Konstrukció típusa | Alu |
| Saját tömeg | 797 kg |
| Össztömeg | 2400 kg |
| Teherbírás | 1603 kg |
| Belső hosszúság | 316 cm |
| Teljes hosszúság | 460 cm |
| Belső szélesség | 165 cm |
| Teljes szélesség | 218 cm |
| Belső magasság | 230 cm |
| Teljes magasság | 281 cm |
| Rakodási magasság | 45 cm |
| Gumiabroncsok | 15 col |
Akciós ár!
| Ár (ÁFA nélkül) | 3.141.732 Ft |
| Ár ÁFÁ-val * | 3.990.000 Ft |
