



Leírás
Új prémium Areion Shape lószállító utánfutó, amely kettő ló szállítására is alkalmas. Az utánfutó magas alapfelszereltséggel, valamint extra hosszú hátsó rámpával van felszerelve a ló kényelmes felvezetésének érdekében. A lószállító tűzihorganyzott alvázzal, dupla falú, eloxált alumínium profilokból készült karosszériával, valamint kompozitból készült, aerodinamikus formájú tetővel és elülső résszel van ellátva. A lószállító utánfutó megrendeléséhez egy 50%-os előleg kifizetése szükséges. A gyártási idő jellemzően 6-8 hetet tesz ki, amelyet a forgalomba helyezés és annak ügyintézése követ. Az utánfutó 3 év gyári garanciával és 4 évig érvényes műszaki vizsgával fog rendelkezni.
Műszaki adatok
| Utánfutó típusa | Kéttengelyes |
| Konstrukció típusa | Alu |
| Saját tömeg | 1137 kg |
| Össztömeg | 2400 kg |
| Teherbírás | 1263 kg |
| Belső hosszúság | 354 cm |
| Teljes hosszúság | 475 cm |
| Belső szélesség | 171 cm |
| Teljes szélesség | 221 cm |
| Belső magasság | 240 cm |
| Teljes magasság | 290 cm |
| Rakodási magasság | 45 cm |
| Gumiabroncsok | 15 col |
Akciós ár!
| Ár (ÁFA nélkül) | 4.989.764 Ft |
| Ár ÁFÁ-val * | 6.337.000 Ft |
